Четвер, 02.05.2024, 21:23
Кібернетика
Приветствую Вас Гість | RSS
Меню
Категории раздела
Моделювання економіки [4]
Дослідження операцій [0]
Вища математика [1]
Математичні методи економічного аналізу [1]
Економічна динаміка [2]
Вища школа і болонський процес [1]
Системи обробки економічної інформації [6]
Економічна кібернетика [1]
Експертні системи [2]
Моделі та структури даних [1]
Прогнозування соціально-економічних процесів [2]
Системи підтримки прийняття рішень [4]
Математична економіка [1]
Технологія розробки та програмування інформаційних систем [7]
Імітаційне моделювання [2]
Економічний ризик [5]
Бази даних [4]
Менеджмент [1]
Главная » Файлы » Системи підтримки прийняття рішень

Умовні оператори та цикли
[ Скачать с сервера (12.4 Kb) ] 26.11.2009, 13:42
Умовні оператори та цикли

Завдання
1.    Напишіть процедуру, яка створює вікно повідомлення. У цьому вікні повинно бути поставлене питання, чи перевищує вартість покупки $100. Вікно також повинно містити дві кнопки: Так і ні. Якщо результат, що повертається вікном має значення vbYes (вбудована константа VBA, яка відповідай клацанню на кнопці Так), то друге вікно повідомлення повинне сповіщати користувача про надання йому знижки у розмірі 10%.
2.    Створіть процедуру, яка запитуватиме вартість одиниці товару у вікні введення даних. Включіть оператор висновку вікна в цикл Do, щоб вартість запрошувалася до тих пір, поки користувач не введе додатне числове значення. (Підказка. Скористайтеся функцією VBA IsNumeric. Також звернете увагу на те, що при клацанні на кнопці Відміна повертається порожній рядок.)
3.    Створіть процедуру, яка запитує індекс товару в діапазоні від 1 до 100. Вбудуйте оператор висновку вікна із запитом в цикл Do, який виконуватиметься, поки користувач не введе числове значення в діапазоні 1-100. (Підказка. Для перевірки скористайтеся циклом For.)
4.    Створіть файл PriceData.xls, в якому знаходиться всього один лист, який містить список товарів (коди товарів). Для кожного товару вказується ціна одного екземпляра і величина знижки, яка надається при покупці певної кількості товару. Наприклад, знижка на перший товар складає 7%, вона надається при покупці 20 одиниць. Створіть процедуру, яка за допомогою вікна введення даних запитує код товару. Оператор вікна введення даних повинен включатися в цикл Do, щоб забезпечити своєчасне отримання коду товару, присутнього в списку. Після цього необхідно запитати кількість одиниць товару, що потрібно придбати. Кількість буде представлена цілим додатнім числом. (Не обов'язково перевіряти цілочисельність введеного значення.) Нарешті, процедура повинна виводити повідомлення вигляду "Ви придбали _ одиниць товару _. Загальна вартість складає _. Оскільки придбано більше _ одиниць, то вам надається знижка в розмірі __ від загальної вартості". Звичайно, процедура повинна заповнити пропуски в повідомленні.
Крім того, останнє повідомлення не повинне відображатися, якщо користувач не придбав мінімальної кількості товару, необхідної для отримання знижки.
5.    Продовжуючи роботу над попередньою вправою, створіть процедуру, яка запитує у користувача кількість товарів, що придбаваються. Після цього в цикл For (лічильник приймає значення від 1 до вказаної кількості товару, які він хоче придбати) вставте код попередньої вправи для формування замовлення. При кожному виконанні тіла циклу повинна відображатися інформація про кожен наступний товар, що купується. В кінці процедури повинно відображатися повідомлення з вказівкою загальної вартості всіх товарів.
6.    Знов скористайтеся файлом PriceData.xls, напишіть процедуру, яка запитує у користувача кількість товару, кратне 5, до 50 одиниць. Після цього в комірку ЕЗ введіть надпис "Вартість _ одиниць", де замість пропуску вказується введена користувачем кількість одиниць товару. Під цією коміркою виведіть вартість введеної кількості кожного товару. Наприклад, в комірці Е4 повинна відобразитись вартість вказаної кількості першого товару. Виводьте вартість як значення, а не як формулу. Після цього відсортуйте список по стовбцю Е у порядку спадання.

Категория: Системи підтримки прийняття рішень | Добавил: kibernetuku
Просмотров: 1248 | Загрузок: 224
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Наша кнопка


Рекомендуємо:
Тут може бути розміщена і Ваша реклама
Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz